Drobečková navigace

Důležité informace > Systém vstupu

Základní informace o systému vstupu

hodinkový čip
Vstup do plaveckého areálu je možný pouze s čipovými hodinkami, které umožňují kontrolu doby pobytu v prostorách areálu, uzamykání šatních skříněk a vyúčtování vstupného a případných poplatků za překročení zakoupeného času vstupu.


 1. Při zakoupení vstupenky na pokladně Plaveckého areálu si zákazník vybere délku doby vstupu (1 či 2 hodinový vstup) a zaplatí dle platného ceníku vstupné a zálohu na čip 50,-Kč (v období letního provozu 150,-Kč s možností vstupu do venkovního areálu). Případné další poplatky (za překročení doby či návštěva sauny) jsou odečítány ze složené zálohy až po ukončení návštěvy.
 2. Po projití vstupním turniketem se začne odpočítávat doba pobytu + bonus = tolerance do 25 minut . Při překročení této doby (byť o 1 sekundu) se automaticky strhává ze zálohy částka za každou započatou půl hodinu.
 3. Čipem lze zamknout jen jednu jakoukoli volnou funkční šatní skříňku, která lze otevřít pouze tímto čipem.
 4. Na čtecím zařízení (umístěné v šatnách a při vstupu ze sprch na bazén) lze zjistit číslo uzamknuté skříňky a zbývající předplacenou dobu pobytu.
 5. Další funkcí čipu je možnost přístupu z bazénu do sauny. Po projití turniketem u vstupu do sauny se zastaví odpočítávání doby pobytu na bazénu a započítává se doba pobytu v sauně dle platného ceníku. Po opuštění sauny a projití turniketem se započne odpočítávat doba pobytu na bezéně. Provedená služba se vyúčtovává až při odchodu.
 6. Při odchodu zákazník předá čipové hodinky pokladní. Ta přiloží ke čtečce pokladního systému čip a tím se ukončí odpočítávání doby pobytu a otevře označený prostřední turniket určený pro východ ze šaten.
 7. Pokladní vrátí zákazníkovi zálohu za každý čip podle údajů pokladního systému. Ten automaticky odečte ze složené zálohy případné překročení zaplacené doby či využití sauny.

 

Čipové hodinkyhodinkový čip

 • pro jednorázový vstup
 • pro permanentní vstup (více možností využití)
  • Plavecký areál - plavání veřejnosti
  • Koupaliště Penčice
  • Zimní stadion Přerov - bruslení veřejnosti
 

 

 

 

Menu

provozovatel

LOGO_web.jpg

 provoz podporuje

http://mu-prerov.cz

 

 

 

Počasí a statistikahttp://sportoviste-prerov.cz/

Vyhledat v textu

Novinky

  

 

bazenprerov_footer.png